Sipariş nasıl verebilirim ? Daha sonra ki aşamalar nelerdir ?

İnternet sayfamızdan havale ve kredi kartıyla ürünü alıyorsunuz.Daha sonraki aşama bizden istediğiniz bilgileri info@fotograflicikolata.com adresine mail atıyorsunuz.Tasarım siz onaylandıktan sonra baskıya veriliyor.

Çikolata Bozulur mu? Numune gönderiyor musunuz ?

Çikolata 22-23 derece hava sıcaklığından sonra erimeye başlar. Yani bahar ve kış aylarında sipariş verdiğiniz çikolatanız kargo esnasında erimez.Yaz aylarında çikolata satışa kapanmaktadır.İstemiş olduğunuz çikolata özel ambalaj ile kargoya hazır hale getirilir. Gönderilen çikolatanızda herhangi bir problem olduğu takdirde ürününüz geri iadesi alınır.

Tüm ürünlerimiz için melodimarka çikolata kullanılmaktadır. Çikolataları tanımak için Melodi marka çikolataların 1 sene kullanım tarihi vardır. çikolatanız elinize ulaştıktan sonra en az 11 ay tüketme zamanı vardır. Zaten tarafınıza gönderilecek fabrika ambalajından da son kullanma tarihini kontrol edebilirsiniz.

Basılmasını istediğiniz fotoğrafın özellikleri nasıl olmalıdır ?

Hediyeleriniz için istediğiniz fotoğrafı kullanabilirsiniz. Bizim için önemli olan fotoğrafın yüksek kalitede çekilmiş olmasıdır. Flu ve düşük çözününürlükteki fotoğrafların baskısından çok güzel neticeler beklenmemelidir. Mümkün olduğu kadar aydınlıkta çekilmiş, kişilerin kafa,kol vs. kesik olmayan fotoğraflar göndermeye çalışın.

Sipariş için fotoğrafımı nasıl gönderebilirim ?

Tarafınızdan gerçekleşen her türlü tasarımı veya fotoğrafı info@fotograflicikolata.com   gönderebilirsiniz.

Çikolatayı iade edebilir miyim ?

Sipariş vereceğiniz ürünlerin çalışması yapıldıktan sonra sizden onay alınmakta ve baskısı onayınızdan sonra yapılmaktadır. Kişiye özel fotoğraflı ve mesajlı hazırlanan ve tasarımını da onaylamış olduğunuz.com tarafından üretilen ürünlerden bazıları anlaşmalı olarak ve aynı fiyattan belli sitelerde
de satılmaktadır.

Siparişimi verdim ve fotoğrafımı gönderdim. Ürün ne zaman elime ulaşır?

Siparişinizden sonra engeç 24 saat içinde sizin için bir çalışma yapılacak ve onayınız için e-mail adresine gönderilecektir. Yapılan çalışmaya onay verdiğiniz andan itibaren de ürününüz engeç 24 saat içinde hazırlanıp kargoya verilir. Özel günlerdeki yoğun zamanlarda olabilecek gecikme durumunda mutlaka haberdar edilirsiniz. Sizin için acil olan durumlarda ise lütfen bizimle irtibata geçiniz. Sürat
Kargo ile gönderilen ürününüz normal şartlarda İstanbul içine ve çevre illere 1 gün sonra, İstanbul dışına ise 2 gün sonra ulaşmaktadır.

Beğendiğim bir üründen çok sayıda satın almak istiyorum indirim yaparmısınız?

Tabiiki bu konu hakkında lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Sipariş verdiğim ürünü bekletmenizi ve ileriki bir tarihte göndermenizi istiyorum?

Vermiş olduğunuz siparişin ileri tarihde gönderilmesini istiyorsanız sipariş kodunuz ile birlikte iletişim sayfasından bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Çikolatanın Üstüne not yazılmasını istiyorum mümkün müdür ?

Evet Siparişi verdikten sonra bize mail atmanız veya sipariş verirken açıklama alanına yazmanız yeterlidir.

Sitenizdeki Ürünleri daha fazla nasıl sipariş verebilirim ? İndirim sözkonusu mudur?

Bir çok firmaya toplu alımları yaparak promosyon ürünleri veya indirim işlemlerini uygulıyoruz. Lütfen bu konu hakkında bizimle irtibata geçiniz.