İş dünyasında kendini var etmek isteyen, somut olarak ben buradayım diyebilen firmalar kendilerine özel tasarımlar yaptırmalılar. Bu tasarımlardan biri de iş yeri ziyaretine gelen kişiler için olmalıdır. Sizi ziyarete gelen kişilere ikram edebileceğiniz logo baskılı çikolatalar oldukça iddialı ikramlıklar olacaktır.

Kurumsal Logolu Çikolata  Logolu çikolata,firmaların kendilerini reklamsal boyutta ortaya koydukları ürünlerden biridir. Tanıtımlarda, yapılan işlerde ve firmaların ziyaretlerinde sundukları bu ürünler toplu şekilde teslim edilebilmektedir. Kolide logolu çikolata  hem ekonomik hem de çok şık ikramlıklardan olacaktır. Bu nedenle firmalar, özel kurumlar, kuruluşlar tarafından en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Kurumsal çikolatalar iddialı ve hoş görünen çikolatalardır. Dilediğiniz tasarımla hazırlanacak olan bu ürünlerin çikolataları, lezzetli ve son derece kalitelidir.

Per Page

6 sonuç gösteriliyor

Logolu Çikolata 16lı Kutuda

Firmalara Özel 16lı Logolu Çikolata İçinde 4x4cm melodi marka  boyutunda 16 adet madlen çikolata tasarladıgımız logo ile kaplıyoruz. Kutunun Ölçüsü 20cm x20 cm’dir. -Çikolata melodi markadır.Kullanım süresi 1 yıldır. sitemizden satın alabilirsiniz. Tasarımımız onayınızdan sonra yapılacaktır